Misli’de Günün En Çok Oynanan Maçları

Avusturya – Türkiye: Maç Sonucu 2

Misli’de “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Avusturya – Türkiye mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %17’si karşılaşmayı deplasman ekibinin kazanmasını bekliyor.

Misli Editörü Sezer Kenar’ın Tercihi: Deplasman 0.5 Üst

Avusturya, Slovakya ile oynadığı hazırlık maçında girdiği pozisyonları iyi değerlendirerek 2-0 kazandı. Ancak rakibine de pozisyonlar verdiğini belirtmem gerekir. Millilerimiz ise Macaristan karşısında özellikle geriye düştükten sonra çok fazla şans bulsa da yenilgiden kaçamadı ve rakibine 1-0 kaybetti. Teknik direktör Montella, maçtan sonra oyundan memnun olduğunu belirtti. A Milli Takımımızın bu oyunu Avusturya karşısında en az 1 golle taçlandıracağını düşünüyorum. Bu maçı boş geçmeyiz.

Almanya – Hollanda: Maç Sonucu 1

Misli’de “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Almanya – Hollanda mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %36’sı karşılaşmanın ev sahibi ekibin galibiyetiyle sonuçlanacağını düşünüyor.

Misli Yazarı Kerim Can Özdal’ın Tercihi: 2.5 Üst

İki takım da ilk hazırlık maçını kazandı. Fransa karşısında maça golle başlayan Almanya, 2-0 kazanırken iyi bir görüntü verdi. Hollanda ise İskoçya’yı 4-0 yenerken rakibe de fazla fırsat verdi ama İskoçya son vuruşlarda çok kötüydü. Tempolu ve gollü bir maç bekliyorum.

İngiltere – Belçika: Maç Sonucu 1

Misli’de “Şampiyon Oran” bülteninde yer alan günün öne çıkan maçlarından İngiltere – Belçika mücadelesini kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %40’ı tercihini ev sahibi ekipten yana kullanıyor.

Misli Yazarı Özkan Öztürk’ün Tercihi: 2.5 Alt

İngiltere, son Brezilya maçında sadece bir net pozisyon bulabildi. Üretken değillerdi. Kane ve Saka sakatlıkları sebebiyle forma giyemediler. Bu iki ismin yokluğu çok hissedildi. Ayrıca son maçta Walker da sakatlandı ve maça devam edemedi. Belçika da İrlanda karşısında topla daha fazla oynasa da net fırsat bulamadılar. Gol beklentisi çok düşüktü Belçika Milli Takımı’nın. Kısır bir maç olması muhtemel. ‘Alayına Misli’ diyen yeni üyelere 50 TL hediye!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen resmi Bahis platformu Misli, ‘Alayına Misli’ kampanyasına yeni üyelerine 50 TL hediye ederek devam ediyor. Misli’ye üye olan herkes, 50 TL değerinde Misli Puan kazanıyor. Siz de mobil uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50 TL kazanın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x