Futbol ve voleybol sahasından bostana… Sinan Oğan evinin kapısını ilk kez açtı… Milyon dolarlık malikane


Sinan Oğan tartışılan mâlikanesinin kapısını, Azerbaycan’da yayın yapan yayın kuruluşuna açtı. Oğan, İçtimai TV isimli Youtube kanalına konuştu.

Oğan, evinin kapısını ilk kez açtığını belirterek “Dostlarımız gelir, siyaseten beraber hareket ettiğimiz arkadaşlarımız gelir. İlk defa bir medya mensubu bahçemizde konuk olur. Burası benim özel dostlarımı davet ettiğim bir yer. Tanınmış insanlarla, dostlarımızla dışarıda görüşüyoruz.” dedi.

Programcı “Medyada neden bu bahçeyi göstermediniz? Ben bu bağa geldiğimde 1 milyon dolarlık bahçeye, eve geldim. Beynimde burada heykeller…” diyerek neden başka mensuplarının gelmediğini sordu.

Oğan’dan “Burası 1 milyon dolardan daha fazla eder. Benim hayatım sadedir. İsteyen istediğini desin. Aşağıda bizim futbol sahamız var, kızım voleybola gidiyor, ufak bir voleybol sahamız var. Burası büyük bir yer. 1 milyon dolar verseler vermem.” yanıtı geldi.

Ardından Oğan bahçedeki salıncağı göstererek “Bunların hepsinde emeğim var. El emeğimdir.” diye konuştu.

Bahçedeki ağaç evi gösteren Oğan, “Tek başıma yapmadım. Mimarı benim, çizeni… Desem ki ‘Tek başıma yaptım’, düzgün olmaz.” dedi.

Programcı ile ağaç eve çıkan Oğan, “Bu ağaçların üstündedir. Bu daha çok çocukların oyun oynaması için… Bir de bazen misafirlerim geldiği zaman vakit geçirmek için. Burada da kitap okuma yeri.” diyerek anlattı.

Oğan, bahçe manzaralı ağaç evden sebze dikili olan bostanını da gösterdi.

Bahçesindeki ekinleri anlatan Oğan “Burada da bostanımız var. Domates, biber, çilek var. Daha çok günlük… Domates çok severim. Günlük ev ihtiyaçları için. Bir kovan arımız var. Arılara yardımcım bakıyor. Şeker katmıyoruz, orjinal bal. Çiçeklerimiz de var.” dedi.

İşte o ev:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x